Сергей Гончаров

А какие английские группы Вы слушаете?

Екатерина Нежура

Muse, Onerepublic, Drowning pool, Nine inch nailis, Linkin park, Skillet, Evanescence, Three days grace, Green days, The killers, Kasabian.

Talin Tatuev

Wishbone Ash
Kula Shaker

Гульнара Соколова

The Beatles, Pink Floyd, King Crimson, Deep Purple, Judas Priest, Depesh Mode, Massive Attack, Portishead, Tricky, Morcheeba, Motorhead, Amebix.

Наталья

Queen ФОРЭВА!! ! Что там гадать...

Анна Еваленко

Linkin park, Gorillaz, Nine Inch Nails, Muse, Coldplay, Kasabian, oasis. Onerepublic, Drowning pool, Skillet, Three days grace, Green Day, The Prodigy, UNKLE, Juno Reactor.