Александр Лебедев

На зупинці з тролейбуса вийшло 15 пасажирів, зайшло 8. На другій зупинці вийшло 6 пасажирів і зайшло 12. Скільки пасажир

На другій зупинці вийшло 6 пасажирів і зайшло 12. Скільки пасажирів було в тролейбусі до першої зупинки, якщо після другої їх стало 31?

Юлия Уварова

Ксюха, а по русски слабо написать.. ? мову твою ни разумею..)

Светлана Кузнецова

х-15+8-6+12=31
х-1=31
х=32 - это ответ