Cветлана

По физике нужна помощь помогите плиз))

1 ) Завершуючи соте коло, лідер велогонки випередив основну групу на три кола. Визначити середню швидкість лідера, якщо середня швидкість групи
2) Шлях від місця відпочинку до міста туристи подолали із середньою швидкістю частково пішки, частково автобусом, а потім електричкою. З якою швидкістю пройдено кожен із відрізків шляху, якщо їхні довжини відносяться, як 1 : 4 : 45, а відповідні їм інтервали часу - як 4 : 1 : 20?.
3) 4. Інструментальний цех дістав завдання виготовити 150 різців. Скільки сталі на це потрібно, якщо 10% її йде в стружку? Довжина стебла різця 270 мм, ширина 50 мм і висота 45 мм. Густина сталі .

Julie Volkoff

вот скажите, кто может понимать эту физику НИКТО