Люба Пинчукова

переведите пожалуйста на английский язык следующее

извините, я случайно добавил один и тот же товар два раза. Отмените, пожалуйста второй неоплаченный.

спасибо большое всем!! ! 🙂

Илья Кожанов

Sorry, I've put the same item twice into my basket. Please cancel the second order as unpaid.

Артур Исаков

I'm sorry, by accident I have purchased the same item twice. Please, cancel the second unpaid order.

Настенка Варанкина

sorry, I accidentally added one and the same product twice. Cancel please the second unpaid.