Ася

Буду благодарна за помощь

Клоун сказав, що кількість кошенят, які мешкають у нього дорівнює 3/4 їх кількості і ще 3/4 кошеняти. Слова "3/4 кошеняти" викликали сміх. Проте клоун сказав правду. Скільки кошенят мешкає у нього? (Будь ласка з поясненням рішення) . Дякую.

Светлана Овсянникова

В нього мешкає троє кошенят. Пояснювати алгебраїчні рівняння з одним невідомим ВІДМОВЛЯЮСЯ КАТЕГОРИЧНО.