ОК
Оксана Кунцевич

Напистаи програму, якщо у послідовності а1,…аn немає ні одного члена зі значенням К, замінює на значення К перший за по

Напистаи програму, якщо у послідовності а1,…аn немає ні одного члена зі значенням К, замінює на значення К перший за порядком член цієї послідовності, що є найменшим серед решти членів. За таким правилом треба зробити перетворення послідовності b1,…bm зі значенням 10.

Людмила Бородина

Не смотря на родство украинской мовы и русского языка мне, к сожалению, не удалось понять задания.

Oxana Vergadoro

Даже переведя задание с украинского на русский (авт. переводчиком) , смысл его я не понял..