Ирина))))))))))

помогите перевести текст. С англ на русский или лучше на украинский ..

Я имею собственную комнату. Она уютна и имеет много пространства. Моя комната мне нравится потому, что в ней я провожу большую часть в свое время. Когда приходят мои друзья, они находятся в ней. В своей комнате я занимаюсь своими делами и отдыхаю. В ней есть кровать, компютерний стол, шкаф и другая мебель. Я никогда не сверлилась со своей комнатой. Я изменяла комнату вокруг. Меняла местами мебель. Я бы не хотела ничего изменять в ней, мне все нравится.

Андрей Тиранин

Я маю власну кімнату. Вона затишна та має багато простору. Моя кімната подобається тому, що у ній я проводжу більшу частину часу. Коли приходять мої друзі, вони знаходяться у ній. У своїй кімнаті я займаюся своїми справами і відпочиваю. У ній є ліжко, компьютерний стіл, шкаф та інші меблі. я змінювала кімнату навколо. Міняла місцями меблі. б не хотіла нічого міняти в ній, мені все подобається.

Алексей Мирсаетов

Я маю власну комнату. Она затишна і має багато пространства. Моя кімната мені подобається тому, що в ній я проводжу більшу частину свого время. Когда приходять мої друзі, вони знаходяться в ній. У своїй кімнаті я займаюся своїми справами і отдыхаю. В ній є ліжко, комп ’ ютерний стіл, шафа і інша мебель. Я ніколи не була набриднена зі своєю комнатой. Я змінювала кімнату вокруг. Меняла місцями мебель. Я б не хотіла нічого змінювати в ній, мені все подобається.