Антон Сокол

Яким чином відбувається процес вилучення даних з єдиного Державного реєстру прав на нерухоме майно?

У який держ орган потрібно подавати заяву про вилучення даних з єдиного Державного реєстру прав на нерухоме майно? Мені необхідно скасувати право власності попереднього власника на підставі рішення суду.

Кристина

В России никак, потому что недвижимость на Украине к нам не относится.

Marie_O

Ні яким!

Александр Ким

А перевести можно?

Наталья Наталья

пр пр пр п р вааеаеа е прп рп