Костя П

При оформленні договору куплі-продажу земельної ділянки, як правовстановлюючий документ, продавець надав Державний акт

на право власності на земельну ділянку. Нотаріус відмовився від посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки посилаючись на те, що до Державного акту на право власності на земельну ділянку має бути доданий документ про кадастровий номер земельної ділянки. Власник земельної ділянки оскаржив дії нотаріуса в суді.
Чи законні вимоги нотаріуса Яке рішення має прийняти суд?

Ан
Анна

якщо державний акт до 2003 року то в ньому скоріш за все кадастровий номер не зазначений, в такому випадку особа звертається до Держземагенства для того аби взяти витяг, і саме в ньому зазначається кадастровий номер. На мою думку, дії нотаріуса законні.