Елена Ведерникова

Як написати заяву до селищної с/р на інвентаризацію земельної ділянки

Діло в тому що мені по спадку дістались два стареньких будинки на яких є по 0,25га землі кожен. На землю документів і права власності немає тільки на будинки. одну ділянку 0,25га приватизую сам тому другу потрібно подарити родичу щоб він привитизував на себе, а щоб подарити потрібно кадастровий номер землі. мені сказав знайомий щоб на одну ділянку сільська рада дала рішення на приватизацію, а на другу рішення на інвентаризацію щоб я міг виробити кадастровий номер землі

Ольга Шилина

У вас этим еще занимается сильрада? Земля какого назначения, кто собственник и зачем инвентаризация вам?