Александр Андреев

Как это переводится? Таджикский язык вроде

Бародари азиз Шуморо ва ахли пайвандонатонро бо фарорасии Иди Саиди Курбон самимона табрику муборакбод намуда аз даргохи Худованди якто магфирати гунохон, хидоят ва устувори дар дин, саодатмандии дунё ва охиратро таманно менамоям.
Бигзор Худованди бузург аз баракоти ин лахзахои муборак хамаи моро бархурдор бигардонад.

Александр

Это молитво-поздравления курбан байрамом.

На
Наталья

гугл в помощь тебе)