Марина Marinus

Помогите задать все возможные вопросы (Альтернативный, Специальные (не один) , Общий, Разделительный)

Помогите задать все возможные вопросы (Альтернативный, Специальные (не один) , Общий, Разделительный) к этой фразе
"The sportmens of our form showed better results from jumping."
спасибо за понимание;)

Руслан

Did the sportmen of our form show better or worse results from jumping?
Who showed better results from jumping?
What results did the sportmen of our form show from jumping?
Did the sportmen of our form show better results from jumping?
The sportmen of our form showed better results from jumping, didn't they?