Ма
Мадина

паспортист не виписуе довідку про стан сімі. бо приписаниий правнук чи законно це?

На
Наталья

do të jenë të lumtur për t'iu përgjigjur pyetjes tuaj. Është për të ardhur keq që unë nuk e kuptoj ukrainas.

Никола Ф

А чем мешает прописанный правнук оформить справку о составе семьи? Это не законно, требуйте оформление справки.