Тома Калимулина

дослідити функцію та побудувати її графік

Tima

Область визначення - від мінус до плюс безкінечності.
ОДЗ - така сама.
Функція не є ані парною, ані непарною.
Прирівняйте у до 0 - і отримаєте точки перетину з віссю ОХ. Їх має бути 3.
Візьмете першу похідну і таким чином знайдете точки екстремуму. Їх 2. У точці х1=-2 - максимум, у точці х2=0 - мінімум.
Функція зростає на проміжку від мінус безкінечності до -2 і від 0 до плюс безкінечності. Від -2 до 0 функція спадає.
Візьмете другу похідну і таким чином знайдете точку перегибу: х3=-1
Графік за цим описом зможете побудувати самостійно.