Arman

Маса, її вимірювання. Сила.

Маса, її вимірювання. Сила. Другий закон динаміки Ньютона
Електроємність конденсаторів, одиниця вимірювання. З`єднання конденсаторів у батарею. Формули розрахунку електроємності батареї. Енергія електричного поля конденсатора. Застосування конденсаторів у техніці.
Опір вольфрамової нитки електричної лампочки при 10(_^о) С дорівнює 500м. До якої температури була нагріта нитка, якщо її опір став рівним 550 ОМ?

Ив
Иван

руки ноги подняла-ничего не поняла