Ленок Демьянова

Доповніть речення: 1.То стискається над улюбленими сторінками серце, то ...2.Художнє слово полонило мене, проте ...

То стискається над улюбленими сторінками серце, то.. .
2.Художнє слово полонило мене, проте...

ну блин, нужно просто дополніть речення, придумать конец речення

Евгений

я вот сам украинец.... но нех"ра непонял))) )

да какова ты в автострахование забралась? блондинка?

1 душа поет

че блин проте значит?))))

Иван Захаров

1...,то замирає від написаного. 2. проте самому самому твору я не віддала свою душу.

Анастасия Халезова

1...,то безперервно тріпоче. 2...,проте в самому творі було багато сумних та хвилюючих моментів