L7
Leito 7

Перевести на английский

Мою подругу зовут Виктория. Мы с ней вместе учимся в колледже. У нее длинные русые волосы, которые она всегда укладывает в красивые прически. У нее голубые глаза, они удивительно меняют цвета в зависимости от погоды. Вика все время улыбается и редко, когда грустит. Я очень люблю свою подругу.

Мария (Семченкова)Бирюкова

My friend name is Victoria. She and learn together in college. She has long brown hair that she always puts in a beautiful hairstyle. She has blue eyes, they are surprisingly changes color depending on the weather. Vika smiles all the time and rarely, when sad. I love my girlfriend.

Юрий Заугров

My friend's name is Victoria. We study in college together. She has a long blond hair, which she always puts in a beautiful hairstyle. Her eyes are blue, and they are surprisingly changes color depending on the weather. Vick smiles all the time and rarely, when sad. I love my friend very mach!
Вроде правильно:)