Ирина

пожалуйста. напишите свое мнение

Terror drill in Rome 1.
Last Monday, Rome woke up hearing a suicide-bomber-dummy blasting right in front of the Colosseum. Fortunately, it was just an anti-terrorist attack simulation. Hundreds of policemen, fire fighters and volunteers participated in the event. he opposition, however. protested against the useless show. Millions of Romansa swore because of the even more chaotic traffic jam.

Подкорытов

Ns xt ghbcnfk r yjhvfkmysv k.lzv dfot yt dblbim - dct gj-heccrb yfgbcfyj? f ns&

Алексей Свиридов

Я здесь. что бы говорить и читать по русски. Достал иностранный язык в реале.

Sh
Shamshod

что значит мнение?
Могу перевод, а мнение тут при чем?