Елена Лысенко

при поданні позовної заяви до суду про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини потрібна довідка з ЖЕУ

довідка про склад сім'ї, мати дитини знаходиться більше 3-х років за кордоном. змінила паспорт, тепер паспортист ЖЕУ не хоче видавати довідку про склад сім'ї. Мати дитини прописана разом з батьком та дитиною. Что в таком случае нужно предпринять?

Сергей

Она должна дать справку, если мать прописана на ее обслуживающемся участке. Какая разница, где сейчас мать. Пусть вышлет заверенную копию нового паспорта. Идите в суд, там решат и этот вопрос.

Cemil Saraydar

А по русски никак?