Александр Котов

Помогите решить задачи или хотя бы основные формулы для их решения

2.2 Під дією постійної сили F = 10 Н тіло рухається прямолінійно так, що залежність координати х від часу описується рівнянням х = At^2. Знайти масу тіла, якщо постійна А = 5м/с.
2.6 Матеріальна точка масою m = 20 г рухається без тертя прямолінійно під дією сили, що змінюється з часом за законом F ?= A? t, де А? постійний вектор, модуль якого А = 0,03 Н/с. У момент часу t = 0 координата тіла х0 = 0, швидкість ??0= 5 м/с. записати залежність координати точки, що рухається, від часу й знайти шлях, пройдений нею за перші 4 с.
2.10 Частка масою m у момент час t = 0 починає рухатися під ді¬єю сили F = F0 соs? t, де F0 і ? -сталі. Знайти: а) проміжок часу, протягом якого частка буде рухатися до першої зупинки, б) максимальну швидкість цього руху.

Извините, вот исправленые
2.2 Під дією постійної сили F = 10 Н тіло рухається прямолінійно так, що залежність координати х від часу описується рівнянням х = At2. Знайти масу тіла, якщо постійна А = 5м/с.
2.6 Матеріальна точка масою m = 20 г рухається без тертя прямолінійно під дією сили, що змінюється з часом за законом F= At, де А - постійний вектор, модуль якого А = 0,03 Н/с. У момент часу t = 0 координата тіла х0 = 0, швидкість V0= 5 м/с. записати залежність координати точки, що рухається, від часу й знайти шлях, пройдений нею за перші 4 с.
2.10 Частка масою m у момент час t = 0 починає рухатися під ді¬єю сили F = F0 соs wt, де F0 і w - сталі. Знайти: а) проміжок часу, протягом якого частка буде рухатися до першої зупинки, б) максимальну швидкість цього руху.

Ерунду всякую не писать
Реально на завтра надо

Николай Шумейко

Спасибо, давно так не ржал.