Семён

Придумайте,пожалуйста,девиз для спортивной команды "ПЕРЦЫ" на школьный праздник Мама,папа,я-спортивная семья

Екатерина Горшкова

Чай можна заварювати сім разів. На восьмий чаїнки спливають, щоб подивитися на цього жаднюгу.

Ідеальний ранок: прокинувся, потягнувся, посміхнувся, перевернувся і... заснув!

- Попелюшко! Ти підлогу помила?
- Так, матінко.
- Себе побила?
- Так, матінко.
- Скотину покормила?
- Ні, матінко, ваші дочки ще сплять.

Коментатор футболу: – Гравець обводить, одного, другого, третього, УДАР ПО ВОРОТАХ! А треба було по м’ячу …

У тебе заплітається язик? Ти ледве стоїш на ногах? Ти не можеш заснути без пляшки? Не переживай, адже тобі всього 2 рочки.

Марат Ахмеров

" перец" - иносказательное обозначение пениса. Так что, для девиза подойдёт любая похабная частушка.