Андрей Власов

боротьтьба, яку вела радянська влада і наш народ виявилися недаремними

згадуючи ті роки і переосмислюючи зроблене прихожу до висновку, що боротьтьба, яку вела радянська влада і наш народ виявилися недаремними

Денис Лагуткин

ты микола давай уж по русски... видишь майл РУ неприлично поступаешь.. .

ти николай давай по російськи говори бачиш майл ру непристойно поводишся