Ss
Sssss

не сплачувала податки і не вела звітність, так як фактично не здійснювала підрприємницьку діяльність

проблема з 2009 року стала підприємцем після смерті, брата (як би в спадок перейшов контейнер і справа) перший рік займалась підпр діяльністю і платила єдиний податок, після нового 2010 року фактично не здійснювала підпр діяльність так як вона стала не прибутковою (куча боргів і кредитів внагрузку) і не сплачувала податку, я зовсім не компетентна в питаннях податкової.сьогодні подзвонили з податкової просили завтра прийти. чим це мені грозить? і як діяти?

Кирилл Алибаев

Сало сало газ сало газ сало
Извините за мой украинский