Александр Перминов

Ребят нужна помощь с переводом

Что вы делали, когда я вошёл в комнату?
Когда мама открыла дверь, она увидела что Джими стоял на коленях около буфета.
Джимии смотрел отцу прямо в глаза и рассказывал про рыжего мальчика.
Полли смотрела на брата своими сбольшими серыми глазами, улыбаясь

Миша Синельщиков

What were you doing when I walked into the room?
When my mother opened the door, she saw that Jimi was on his knees beside the buffet.
Jim watched his father in the eye and told me about ginger boy.
Polly looked at his brother sbolshimi gray eyes smiling

Юлия Зарицкая

What did you do, when I entered into a room?
When mother opened a door, she saw that Jimi was kneeling about buffet.
To Dzhimiya looked the father fool in the face and told about the red boy.
Polly looked at the brother the sbolshy gray eyes, smiling

Михаил

С большими серыми глазами-with the big grey eyes,а то во всех переводах чушь какая-то