Mechislav Bolf

Напишитыи слова на русском

I Love all kinds of animals.Dogs and cats and rabbits.I Love all kinds of animals.If l had tons of money,D`you know what l would do?I would buy lots of animals,And have my own zoo.But they would be in cages,They would be free to run around. And there`s one thing they could feel And that is safe and sound.

Андрей Франчак

Ya lyublyu vse vidy jivotnyh :sobak, i koshek, i zaicev.Ya lyublyu vse vidy jivotnyh.Esli by u menya byla kucha deneg,znaete,chto-by ya sdelal?Ya kupil by mnogo-mnogo jivotnyh.,i otkryl by zoopark.No oni(jivotnye)byli by vse vkletkah.Oni by svobodno begali vnutri.I oni by ochuchali tolko odnu vech.I eto bezopasnost i zvuk. ( Hotya eto uje 2 vechi.)