Паша Дергачёв

Помогите с переводом!! ! Очень нужно!!!

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, как перевести с русского на английский вот это предложение: Настоящий проект с точки зрения организации более чем сложный. Поэтому я бы хотел заранее всё спланировать.

Павел Иванов

With a view to organisation this project is more than complicated. That's why I would like to plan everything beforehand

Па
Павел

From the organizational point of view, this project is more than complicated. Therefore I would like to plan everything in advance.