Дарья Кузьмичёва

протекает с участием микроорганизмов? фотосинтез или хемосинтез?

Юлия Козлова

Фотосинтез характерен для зелёных растений, но и некоторые одноклеточные тоже.
А вот хемосинтез только у бактерий, например, цианобактерии (сине-зелёные водоросли).

Роман Пушкин

Хемосинтезуючі мікроорганізми ві­діграють виняткову роль у процесах перетворення хімічних елемен­тів у біогеохімічних циклах. Біогеохімічні цикли (біогеохіміч­ний колообіг речовин) — це обмін речовинами та забезпечення потоку енергії між різними компонентами біосфери, внаслідок жит­тєдіяльності різноманітних організмів, що має циклічний характер.
ОТВЕТ: ХЕМОСИНТЕЗ)))