Владимир Казаков

Не писала заяву на податок на протязі року і пп не займаюсь, але оформлена. Чи буде відповідальність?

Я оформлена приватним підприємцем на протязі 2 років. Спочатку бізнес пішов і все було добру: платила податки, писала звіти. . Але потім прогоріла і в податкову не заходила з рік: ні заяв на податок, ні звітів.. . Що буде???

Нина Соколова

Либо закрываться придёться, либо сдавать нулевую декларацию .
Когда жил в Киеве, народ если ты с ними на Русском начианешь общаться - отвечали по русски - Проблем вообще не было 🙂