Юлия Морозова

Переведите на татарский, умаляю. "Я хочу быть с вами на одной волне. Ты меня не дооцениваешь" СПАСИБО!

Алена Зиброва

Минем сезнең белән бер дулкында буласым килә.Син мине бәяләп бетермисең
http://tatar.com.ru/dict2.php

Di
Dina

Извините я только могу на казахский язык. Они похожи. Мен сизбен бир толкында болгым келеди .Сен мени багаламайсын.

Виктор Большов

минем сезнең белән бер дулкында буласым килә.
син миңа бәя биреп бетермисең

Сергей Пешехонцев

зачем? твой русский и за татарский сойдет

Натали

Мин телим булырга сездән бирле белән бер дулкында . Син минне бәяләмисең