Маргарита Гончарова

Помогите ПОЖАЛУЙСТА с английским языком.

Дмитрий

1. What’s …the time?
2. It took me … much time to go through these documents.
3. The inspectors arrived at the plant on … time.
4. I always find it difficult to do my work if I try to listen to music at the… same
time.
5. I don’t have … time to go to the cinema tonight.
6. … packing and … attractive wrapping are very important for sales.
7. …the packing of the machines was very good and it ensured their safe delivery.
8. Payment was made 10 days after …the Bill of Lading was received.
9. …the Bill of Lading generally includes information about the goods, which are
shipped.

Данила

Наверно разумный человек выберет 5 -й ответ. Прислушаться к мнению родителей, но окончательно решеть самому

Вениамин

Отличные телефон на все случаи жизни: на отдыхе - суперская камера; в дороге - отличный экран и поддержка множества аудио- и видеоформатов, а так же фильмы в высоком качестве; для работы - электронная почта и офис.
Great phone for all occasions: on vacation - super chamber, on the road - an excellent screen and support for multiple audio and video formats, as well as movies in high quality for work - e-mail and office.