Костя

слова с безударными гласными и парными согласными в корне

Евгения Мяус

слова с безударными гласными: роскошный (роскошь) , помощник (помощь) , удивительный (ДИВО) , СЛОВА С БЕЗУДАРНЫМИ ГЛАСНЫМИ (СЛОВАРНЫЕ) - ВИНЕГРЕТ, ИНТЕЛЛЕКТ, ИНТЕЛЛИГЕНТ, ГАЛЕРЕЯ И Т. Д. с ПАРНЫМИ СОГЛАСНЫМИ: БАЛЛ (ОТМЕТКА) , ИСКУССТВО, ГРАММАТИКА, тАЛЛИН, ОРФОГРАММА И Т. Д.

Константин Чеклецов

рассказ - рассказчик, городской - город, разбросал - бросил

Василий Трофименко

ыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыищыи