Дмитрий Едков

Помогите поставить глаголы в нужном времени

Ann (to work) in the London sales office of Lufthansa, the big German airline. She is going to be in England for at least two years. She (to like) the job; she (to like) London. The reason she (to be happy) is that she cannot find a room of own. At the moment (to stay with) a cousin in Putney, a suburb of London. The two girls do not get on well together. Anna (to know) that she must find a room of her own. She (to like) Putney. The journey to her office only (to take) twenty minutes

Мария Фёдорова

привет! нужно только глаголы изменить или еще слова по смыслу вставить? а откуда текст?