Виктория Брандес

Смотри внутри ( Укр. Мова за проф спрямуванням )

1. Утворіть від іншомовних слів антоніми за допомогою іншомовних префіксів.
Логічній, експліцитний, імпортер, іммігрувати, ординарний, конструктивний, еволюція, симпатія, теза, симетричний, мобілізація, монтаж, націоналізація, інфляція, централізація, соціальний, гармонічний, типовий, варіант, гармонія, пропорція, баланс.
2.Відредагуйте нижченаведені словосполуки (пишу только то что не сделал) .
з незапам`ятних часів, за виключенням, заключний варіант. ( по моему тут ничего не нужно менять, но все же спрашиваю ).
Кваліфікаційна консультація, лишати слова, нуждатися в чомусь, одержувати освіту, переписка продовжується, піднімати питання, добросовісна работа, образ життя, без виключення, розповсюджуються слухи.
3.Підберіть іншомовні антоніми до термінів: активний, мінімальний, гомогенний, регулярний, горизонтальний, суб`єктивний, аналіз, дедуктивний, макросистема, динаміка, прогрес.

СПАСИБО ОГРОМНОЕ тем кто поможет, надеюсь найдутся специалисті украинского языка!!!

Ha
Hakan

Приставки, обозначающие отрицание а-, анти-, дис-, диз, де-, дез-, ре-, ин- как противопоставление экс-, экстра-

Логічній - алогічній,
експліцитний - інпліцитний
імпортер - реімпортер
іммігрувати - реіммігрувати
ординарний - єкстраординарний
конструктивний - деконструктивний
еволюція - революція
симпатія - антипатія
теза - антитеза
симетричний - асиметричний
мобілізація - демобілізація
монтаж - демонтаж
націоналізація - денаціоналізація
інфляція - дефляція
централізація - децентралізація
соціальний - асоціальний
гармонічний - дисгармоничний
типовий - атиповий
варіант - нема синонимів
гармонія - дисгармонія
пропорція - диспропорція
баланс - дисбаланс

з незапам`ятних часів - Від (з) непам'ятних (з прадавніх) часів; від прадавна (спрадавна, справіку) ; з найдавніших давен (з давніх-давен, з давнього-давна) .
за виключенням - крім (окрім, опріч) кого, чого; за винятком (зах. за виїмком) кого, чого; з винятком (зах. за виїмком) кого, чого; поминувши (виключивши) кого, що.
заключний варіант - На закінчення; наостанці (наостанку, напослідок) ; наприкінці; у кінці (на кінець) усього.

Кваліфікаційна консультація - кваліфікована консультація
лишати слова - позбавляти, позбавити слова
нуждатися в чомусь - мати потребу на що (в чому) ; потребувати чого;
одержувати освіту - здобути (іноді дістати) освіту; набути освіти.
переписка продовжується - листування продовжується
піднімати питання - порушити питання; піднести питання.
добросовісна работа - сумлінна праця
образ життя - спосіб життя; побут
без виключення - без винятку
розповсюджуються слухи - розповсюджувати плітки

активний - пасивний
мінімальний - максимальний
гомогенний - гетерогенний
регулярний - єкстраординарний
горизонтальний - вертикальний
суб`єктивний - суб`єктивний
аналіз - синтез
дедуктивний - нема антонимів
макросистема - мікросистема
динаміка - статика
прогрес - регрес