Татьяна Борисова

Minecraft has crashed!

Minecraft has crashed

Minecraft has stopped running because it encountered a problem; Failed to start game
This error has been saved to C:\Users\кирилл\AppData\Roaming\.minecraft\crash-reports\crash-2012-12-03_15.26.30-client.txt for your convenience. Please include a copy of this file if you report this crash to anyone.

Ольга Чиняева

че не понятного то, crashed есть crashed если баловался с модами то такое может случиться)))

Елена Золовкина

Обнови, или читы удали или комп слабый