А)
Анна )))

Помогите пожалуйста перевести на английский Гугл переводчик не помогает

В семье я единственный ребенок Но всё же у меня есть двоюродный брат, которые для меня по настоящему родные
Мичил
Мой брат Мичил вырос Хонуу, переехал в Якутск 4 года назад На год младше меня Знакомы с самого детства Многое с ним пережили Я люблю своего брата и всегда поддержу его Мичил обожает играть в шашки и в компьютерные игры В основном играет в доту В соревнованиях по шашкам довольно часто занимает призовые места У нас с ним практически одинаковый музыкальный вкус и чувство юмора Мне всегда с ним безумно весело

Что касается о талантах нашей семьи, то у нас есть талантливые журналисты и замечательные художники Но к сожалению данные таланты мне не достались
Перед вами несколько работ моего дяди Алексея Егорова

Тоесть родной

Erkin Avazov

Хорошо, помогу.. в каких местах и что именно не понятно? Или Вы хотели, чтоб Вам весь массив текста перевели???

Анна Матвеева

In a family I am the only child But nevertheless I have a cousin, which for me on the present the native
Michil
My brother Michil grew Honuu, moved to Yakutsk 4 years ago Is one year more younger than me Are familiar since the childhood A lot of things with it worried I love the brother and I will always support him Michil adores to play checkers and computer games generally plays in a pillbox In competitions on checkers quite often takes prizes At us with it almost identical musical taste and sense of humour to me always with it madly cheerfully

As for about talents of our family, we have talented journalists and remarkable artists But unfortunately I didn't get these talents
Before you some works of my uncle Alexey Egorov

Ольга Журавлева

In a family I the only child But nevertheless at me is the cousin, which for me on the present the native
Michil
My brother Michil has grown Honuu, has moved to Yakutsk 4 years ago For a year is more younger me Are familiar since the childhood Much with it have worried I love the brother and I will always support its Michil adores to play draughts and in computer games basically plays to a pillbox In competitions on draughts often enough occupies prize-winning places From us with it almost identical musical taste and sense of humour To me always with it is madly cheerful

As to about talents of our family we have talented journalists and remarkable artists But unfortunately the given talents have not got to me
Before you some works of my uncle Alexey Egorov