Ма
Марина

що робити коли пів батереї гарячої апів зимна

Ruslan

Промывать их надо! ! Когда отопительный сезон закончится...

Ольга Онойко

Це говорить, що в системі повітря, або що гірше батареї засорені ( що буває дуже рідко) . При центральному опаленні повітря спускають на чердаку, при індівідуальному в батареях повинні бути спускні клапан, зтравлюют повітря ( та дивляться на тиск води в системі повиненн бути більше атмосфери, при зниженні її ,додают воду в систему ).

Наталья Рассказова

Jetzt langsam und Russisch.

Марина Сергеева

Блин я не понимаю по-украински)))

Victoria Eduardovna

Мало исходных данных. У нас в квартире так бывало, когда "запускали" отопление осенью. Помогает слив отопления всего стояка и перезапуск по новой. У нас такое случалось само-собой: обязательно у кого-то что-то чинили и выключали-включали отопление пару раз за осень.