Памповая Птица

Міжнародна економіка.

Чи можна працювати аудитором, бухгалтером ( або на інших економічних посадах ) якщо закінчити факультет МІЖНАРОДНОЇ економіки? Чи професії після цих факультетів зовсім різного характеру . Хотілося б знати чи можна мені буде працювати в звичайній економіці після закінчення міжнародної економіки? Адже у якийсь звичайний банк у селищі міського типу легше устроїтись на роботу без стажу.

Андрей Голованов

Я думэ шо горилка все исправэ, ибо спражнивани помогаэ долочить побячите. Шо цебульку в цукерки виднимать, а потом бачить в краiниii палу, як бiтон Виодьницкий не втакаii щознэма ипограси спору виниче допомога.