Сергей

Помогите перевести с казахского на русский.

Не өндіру керек? Бұл жағдайда тұтынушы бір немесе басқа тауарды сатып алуды талдау арқылы өз белсенділігін білдіреді. Егер тұтынушы белгілі бір тауарлар түрін көп сатып алса, онда оған баға өседі. Бағаның артуы тауар өндірудің көбеюін ынталандырады.

Анна Матвеева

Что надо производить? Потребитель должен проявлять активность-покупать товар! Если потребитель покупает один какои-то товар, то цена этого товара увеличивается. Тем самым и увеличивается производство этого товара!