Роман Данилов

Помогите перевести с русского на казахский:

Меня зовут Наташа. Мне 14 лет. Я учусь в 7 классе. Я очень общительный человек. Я ненавижу когда мне врут. В свободное время пишу стихи и фотографирую. Я занимаюсь спортом. Мой любимый предмет это- самопознание. Я люблю свою семью.

Жора

Мені Наташа шақыртады. 14 жастың маған. Мен 7 сыныпта оқимын. Мен өте жатырқамайтын адаммын. Мен қашан маған жек көремін өтірік айт-. В еркін уақытты жаз- өлеңдерді және суретке түсіремін. Мен спортпен шұғылданушымын. Менің сүйікті пәнім это- самопознание. Мен өзінің отбасысын сүйемін.