Надежда Коростелева

Помогите решить задачу с Физики!! ! 10 класс! Огромное спасибо! ! !

1 задача
На тіло діє сила 1,8 кН. При цьому виникло прискорення 2,4 м/с2 в квадрати. Яка маса тіла? Яка буде швидкість тіла через 10 с, якщо початкова швидкість 24,3 км/год. На скільки змінилась кінетична енергія?
2 задача
Визначити температуру стальної деталі масою 0,35 кг, якщо після того, як її опустили в 2,5 кг масла, взятого при 10 градусів цельсію, температура масла підвищиласяя до 35 градусів цельсію. Питома теплоємність масла 1885,5 Дж ( кг К ).
3 задача
На круглий свиневий стержень радіусом 6,9 мм діє сила розтягу 0,6 кН. Стержень видовжився на 5,24 см. Яка напруга виникла в стержні? Яка довжина стержня? Яка відносна деформація? Модуль Юнга для свинцю 17 ГПа

Потому что сам русский, а техникум на хохляцком, лучше бы помогла чем пиздеть !!!

Ol
Oleg

не, главное вопрос о помощи на русском, а задачи на хохляцком