Евгений

який об'єктив придбати для Canon 600d для хорошого розмиття фону і хорошого приближення???

Є стандартний об'єктив 18-55IS Kit, але хочеться чогось кращого і не дуже дорогого) )
дякую!

Валерий Зайцев

50мм не дуже дорогоё

Михаил Поликахин

намного лучше - но дорого... .

см правила ресурса, или русский или английский язык сообщений, так что давай виправляй помилку.

Ти
Тимур

Tamron 17-50 f2.8
Sigma 17-50 f2.8

Stas'm Был Здесь

Хорошая оптика стоит "дуже дорого", да с хорошим приближением... EF 800mm.f/5,6 L IS USM.

Надя

Вот здесь нормальные есть https://suncti.ru