Оксана Хохлова

Відредагуйте речення і запишіть правильні варіанти.1. Ще одна стаття розходів нашого об’єднання – охорона оточуючого середовища.2. У засіданні приймали участь представники вищестоящих організацій.3. Не дивлячись на важкі погодні умови, колгосп добився певних результатів. 4. Підвести підсумки дискусії про присвоєння вченої ступені поручили голові ВАК.

Ответы
Людмила Вдова

По украинской мове не разумею

Оксана Хохлова

извините, но это контрольная по украинскому языку и на русском мне ответ не нужен.

Александр Юрков

Кохана

Ариадна Колокольникова

Я Вашу мову не вразумею