Елена Флерчук

в що вірити в чудеса або в наукове розуміння законів природи

Ответы
Александр Некрасов

В закони природи.

Елена Флерчук

Чудо до тих пір чудо поки йому не має наукового підтвердженняження

Елена Флерчук

мени в руки попався примірник в якому було сказано що до потопу який описаний у Біблії плотність води і плотність крові у людини мабуть була однакова и тому людина могла ходити по воді

Александр Некрасов

Це не вигадки?

Елена Флерчук

научно це не можна доказати але відкидати вчені не спішать я дійсно читала

Александр Некрасов

Гаразд, зачекаймо, поки вченi це доведуть, чи спростують.