💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Ален Делон запевнив, що хотів би ще більше допомагати Україні. «Якби я був на 50 років молодший, я б пішов до української армії», — заявив французький актор під час відеозв’язку з президентом України Володимиром Зеленським. Володимир Зеленський подякував Алену Делону за слова солідарності, пояснивши, що дії таких людей надзвичайно важливі для підтримки морального духу української нації.
Красені вибирають ЗСУ?
🖼

–3
Ответы
Михаил Цветаев

🖼

Михаил Цветаев

А он,каналья,вылупился на меня и молчит!!..🤷‍♂️

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

за видео двойной тариф?

Юриан Хипп

Перевод есть на человеческий ??

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Учите мову, нелюдь.

Юриан Хипп

Мой сраку ..Чернь

Аламути

Пиши по-человечески

Дмитрий Каракозиди

Ах Делон. Ну ну.

Ценитель Прекрасного

Диды воевали.

С. Н. Н. (Z)

😂🤦‍♀️

Віктор Край

🤝🌹

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

я Вашим повелениям не подчиняюсь

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

вата-диагност, портянки гладьте, подшивайте валенки

$!Царь Батюшка.... Ампаратар !!!♛ Нянечками С Детству Избалованнай Да Затисканнай.. Веся🌞

хуята)).... прыжками лозунгами и кричалками свою жизнь и страну просрали скот ..))