Svyatoslav Wahovskiy

ви дякуєте мамі за те що вона є в вашому житті

Ответы
Мария Юраш

Так, я дякую мамі за те, що вона є, точніше була в моєму житті. Але вона є і в моїй душі, моєму серці. Мама - це людина, яка дала мені життя, виростила і виховала. Це людина, яка дала установу на те, щоб я жила щасливою, і пустила мене в доросле життя. А хіба Ви не є вдячні своїй мамі за це?? Вважаю це не те щоб дурним питанням, а просто недоречним. Так, як кожна людина любить свою маму. Навіть, скажу Вам так, що й діти в дитячих будинках, не бачачи свою рідну матір, все одно зі своєю дитячою наївністю прощають, люблять її і завжди чекають дива.

Svyatoslav Wahovskiy

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Павел Мельников

Вы знаете очень она у меня уже очень старенькая и я стараюсь при каждои возможности повидатся с неи хотя живем мы очень далеко друг от друга Извините что не на украинском написал но я все понимаю хотя сам русскии

Татьяна Бубликова

У меня уже матери нет с 1974 года умерла она у меня в 38 лет А вы с Украины откуда с какого города или области?

Татьяна

Завжди її пам"ятаю і люблю,але вона пшла дуже рано.Все,що найкращого було в моєму житті-це вона...

Антон Литвинов

Ее просто не может не быть, так как без нее процесс моего рождения просто не мог бы произойти

Е*
Евгения ****

Да! А особенно за то, какими она нас воспитала))))

Сергей Костин (Pit)

А по русски никак? Ресурс то русскоязычный...

Мила Шмакова

дякую, але намагаюся проявляти це у вчинках

Светлана Ярошевская

Я благодарна маме за все,но ее не стало .

Александр Кушнир

конечно,родители это самое главное...

Александр Клименко

Да имею и очень рад, что она с НАМИ!!!

Ольга Заяц

Конечно благодарю...мир праху её!

А6
Алёнка 666

у нас не очень хорошие отношения

..
....b.... ....i....

рпшыкпн ргыфпнпа пашгыщргшкщн

Ро
Роза

не понимаю, но красивый язык )

Леонид Васильев

по русски давай-ниче не понял

Фёдор Егерь

Дякував. уже її давно немає.

Ольга Пархоменко

ничего не поняла,да ладно...

Серёга Максименко

извини, я не знаю этот язык.

Алексей Фоминых

Как дела на незалежной?

Svyatoslav Wahovskiy

норм