Олег Пацюк

Написати молекулярні, повні та скорочені йонні рівняння реакцій між розчинами: а) сульфатної кислоти і плюмбум нітратом; б) алюміній хлоридом і арґентум нітрату; в) кальцій хлоридом і калій фосфатом.?

–9
Ответы
Улугбек

Спасение утопающих = дело рук самих утопающих!!!

Ирина Отставнова Кочнева

У нас пишут только на русском языке

Олег Пацюк

Написать молекулярные, полные и сокращенные ионные уравнения реакций между растворами: а) сульфатной кислоты и плюмбум нитратом; б) алюминий хлоридом и аргентум нитрата; в) кальций хлоридом и калием фосфатом.

Николай Смирнов

Чернигов немае.

Причëсанные Мысли

До побачення)))