Nata Solo

Здається з нами живе мишка. Питання як з котом вона подружилася? 😳

Ответы
Аксель Билецкий

компютерна мишка така беззахисна

Nata Solo

то трішки інша мишка(((.тоже беззахисна но нагловата

Аксель Билецкий

Після однієї із сесії виключили одного студента з універу, але в гуртожитку він продовжував жити. Ліжко він не застеляв, постіль не міняв і майже весь час спав. Одного разу хлопці підняли подушку, а під нею мишка мала гніздо з маленькими мишенятами...

Nata Solo

жах...у мене не все так запущено)))живу в селі і іноді смертники забігають. Дійсно цікаво як це кіт таке потерпів)))

Ахмет Ринатович

Сколько белоруссов на сайте