Светлана Бородулина

Учусь на биолога, а поставили задачу юридического плана. Нужно определить: объект, кто субъект, закон, статью закона.

Вот условие:

Солом'янський районний суд м. Києва відновив слухання щодо позову проти модельєра Михайла Вороніна. Відомого кутюрьє звинувачують в привласненні авторських прав на шаровари і вимагають компенсації в 60 тис. грн. В кінці минулого тижня відбулося судове засідання за позовом військового історика Ярослава Тимченка до модельєра Михайла Вороніну. Останній звинувачується в привласненні авторства модернізованих шароварів, створених по ескізах і під керівництвом Ярослава Тимченка за замовленням групи "Воплі Водоплясова" ("ВВ"). Причиною конфлікту стала поява соліста групи "ВВ" Олега Скрипки на показі українського модельєра Михайла Вороніна 17 листопада минулого року. Музикант з'явився перед глядачами в шароварах, які створив Ярослав Тимченко. Ця модель шароварів була пошита спеціально для кліпу на пісню "Катерина" групи "ВВ". Тимченко звинуватив Вороніна в порушенні авторських прав і зажадав компенсацію у розмірі 60 тис. грн. плюс 15 тис. грн. за спричинені моральні страждання. На думку позивача, дизайнер навмисно приховав інформацію про справжнього автора шароварів і використав їх в рекламі своєї нової весінньо-літньої колекції. Ярослав Тимченко вимагає компенсації і судової заборони на привласнення Михайлом Вороніним авторських прав на вироби. Чергове судове засідання у справі призначено на 6 липня. У відповідь Михайло Воронін заявив про збитки через судові розгляди і має намір подати зустрічний позов.

Необходимо указать ссылки на все законы, статьи и т. д. , которые помогают решить эту ситуацию (под ссылками - имею ввиду законодательство).

Аленка Леонтьева

Та шо ш ты брэшешь. Николы не було у биологов яких задач