Ма
Марал

Почему. Почему дочь Девида Бекхем назвали именно Харпер Севен. Гугл не помог

Андрей Буробин

Harper is an old English name that Victoria has always loved, PEOPLE has learned, and seven is considered a very lucky spiritual number.

In addition, Harper Seven was born Sunday morning in L.A.'s Cedars-Sinai Medical Center weighing 7 lbs. (and 10 oz.) in the seventh hour in the seventh month – on the seventh day of the week.