Елена Носикова

Посоветуйте во что поиграть: 3. Система мощная, поэтому принимаю любые ответы: D!!!

Санчелидзе Похеридзе

far cry 3, tes 4 и 5, assassins creed все 5 частей, rage, borderlands 1, 2, need for speed undercover, shift 1 2 the run, fear 2,call of duty MW3, battlefield 3, xenus 2, witcher 1,2, test drive 1, 2, race driver GRID, sleeping dogs достаточно?

Ал
Александр

Max Payne 3
Far Cry 3
Saints Row: The Third
Fable: The Lost Chapters
Minecraft
To The Moon
Alan Wake

Mike

Max Payne 3
Far Cry 3
Sleeping Dogs
MoH: Warfighter
APB Reloaded (online)
Warface (online)
Need For Speed World (online)
FIFA 13
Need For Speed Most Wanted (2012)
GTA 4: Episodes from Liberty City
Driver San Francisco

А лучше зайди на любой торрент-трекер и выбери нужное)))